A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

KURUMSAL

Erbil bölgesinin en prestijli noktasında tasarlanan, etkileyici bir mimari ile yükselen '‘NAWROZ CITY’’ ROL COMPANY projesidir.ROL COMPANY; Bc Grup tarafından  Erbil bölgesinin ilk ve en kapsamlı projesini geliştirmek üzere kurulmuştur, proje standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştırıyor.
Projenin tasarım sürecinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek ve esneklik sağlamak için birbirinden farklı yapı tipleri tasarlandı.Şehrin merkezinde olmasına karşı, gürültüden ve stresten uzak sakin bir yaşam sunan ''NAWROZ CITY'' standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştırıyor.

MİSYONUMUZ;

  • Konut, işyeri, arsa, otel, alışveriş merkezi vb. her türlü gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde ve el değiştirmesinde emlak faaliyetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla yürütmek.
  • Bölgenin gelişimi ve müşterilerin beklentilerini doğru analiz ederek, yapı sektörü projelerine girdi oluşturmak.
  • Bilgi birikimi sayesinde, yatırım değeri yüksek yapıların piyasaya arz edilmesini sağlamak.
  • Doğru konumlandırma ve tanıtım faaliyetleri ile talebe yön vermek ve yapı sektörünün projelerini ihtiyaç sahipleri ve yatırımcılarla buluşturmak.
  • Güçlü sermaye ve ortaklık yapısı sayesinde yatırımcılara uygun fiyat ve kredilendirme seçenekleri sunmak.
  • Eğitimli ve çözüm odaklı ekibi ile satış ve satış sonrasında kaliteli hizmet sunmak.
  • Yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak.

 

VİZYONUMUZ;
Faaliyet gösterdiği bölgede, konutları kompleks tesislere tüm gayrimenkul yatırımlarında akla gelen en güvenilir isim olmak. Bu markayı önümüzdeki yıllar içerisinde dünyanın önemli metropollerinde dikkat çekici projelere imza atan küresel bir meta lüks gayrimenkul ve kaliteli yaşam markası yapmaktır.